Nauka makijażu | Sylwia Dębiec Babicz

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Nauka makijażu w studio

Nauka makijażu od podstaw to świetna propozycja dla tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem i chcą być samodzielne w tym zakresie.Na początku zajęć omówimy zawartość Twojej kosmetyczki. Następnie dobierzemy odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy (i powiem Ci, dlaczego jest to bardzo ważny etap) i do makijażu codziennego.W przystępny sposób przekażę Ci wiedzę, dzięki której sama zrobisz makijaż i zaskoczysz wszystkich swoimi zdolnościami.Pokażę Ci makijażowe triki, które sprawią, że Twój make-up nabierze blasku i profesjonalnego wyglądu już po pierwszych zajęciach.

Lekcja makijażu zawiera:

  • przegląd kosmetyczki,

  • dobór kosmetyków pielęgnacyjnych i kosmetyków do makijażu,

  • 1 propozycja makijażu dziennego,

  • ćwiczenie makijażu krok po kroku.

Cena: 450 zł w pracowni k. Szczecina

Inne miasta 450 zł + koszty dojazdu

Czas: 2 godz.

Pakiet 3 lekcji 1200 zł.

 

Nauka makijażu on-line

Świetna opcja dla osób, które mieszkają daleko od Szczecina lub poza granicami kraju. Ta forma przypadnie również do gustu osobom, które nie chcą przyjeżdżać do studia a wolą uczyć się przez internet w zaciszu własnego domu. To jest również dobry pomysł dla młodych mam, które mogą umówić się na spotkanie podczas drzemki swojego dziecka.

Poproszę Cię o wypełnienie ankiety i przesłanie kilku zdjęć. Wiedza ta pozwoli mi na poznanie Ciebie i dopasowanie kosmetyków pielęgnacyjnych i tych do makijażu do potrzeb Twojej skóry oraz do indywidualnych preferencji. Prześlę Ci mailem listę kosmetyków i pędzli, które będą Ci potrzebne do codziennego makijażu, w oparciu o Twój budżet.  Wybieram dla Ciebie sprawdzone kosmetyki drogeryjne lub perfumeryjne. Podczas lekcji makijażu pokażę Ci na mojej twarzy krok po kroku jak wykonywać makijaż a Ty będziesz ćwiczyć przed lusterkiem i monitorem laptopa lub telefonu bym mogła kontrolować każdy Twój ruch i dawać Ci wskazówki. Powiem Ci jak przygotować stanowisko do takiej lekcji.

Cena lekcji makijażu on-line 500zł

Czas: 1.5 godz.

Cena pakietu 3 lekcji makijażu on-line 1300zł

Czas: każde spotkanie po 1.5 godz.

Zapisz się do Newslettera