Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Makijaż ślubny

Zaczynamy od umówienia się na makijaż próbny, który wykonujemy w moim atelier. W czasie spotkania rozmawiamy o twoim wizerunku ślubnym, o tym jak będziesz wyglądać i jak widzisz swój wymarzony makijaż ślubny. Zbieram od Ciebie wszystkie informacje i proponuję kolorystykę i kierunek makijażu. Wykonuję go i razem oglądamy efekty mojej pracy i rozmawiamy o nich. Jeśli czujesz, że to twój wymarzony makijaż to na tym kończymy nasze spotkanie ale jeśli chcesz wprowadzić jakieś zmiany to tak robimy, aż do momentu twojej całkowitej satysfakcji. Kolejnym naszym spotkaniem jest dzień twojego ślubu. Umawiamy się w moim atelier bądź pod wskazanym przez ciebie adresem (za dodatkową opłatą). Wykonuję ci makijaż dokładnie taki jaki ustaliłyśmy na spotkaniu próbnym. Jest też czas na jakieś drobne innowacje jeśli masz taką prośbę. Czas wykonywania makijażu ok. 1 godz.

 

Cena

 • makijaż próbny 250zł (kępki rzęs w cenie makijażu),

 • makijaż ślubny 250zł (kępki rzęs w cenie makijażu),

 • pobyt wizażystki na weselu od godz. ok. 18:00 – 01:00 (dbałość o idealny makijaż, fryzurę i o stylizację) 1000zł,

 • makijaż dla mamy, świadkowej i in. osób 200zł/os. (w cenie kępki rzęs),

 • makijaż poprawinowy 250zł (w cenie kępki rzęs)

 • makijaż do poślubnej sesji fotograficznej 250zł (w cenie kępki rzęs)

 • pobyt wizażystki na sesji (dbałość o idealną formę makijażu, fryzury i stylizacji) 200zł/godz.,

 

Jak to wygląda?

 

Jesteś zainteresowana fryzurą ślubną zapraszam do zapoznania się z ofertą

Fryzura ślubna


 

Kontakt

Sylwia Dębiec-Babicz

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

POLITYKA RODO

Zapraszam do kontaktu

Szczecin, okolice i nie tylko

BLOG

www.debiecbabicz.pl

www.debiecbabicz.pl

Opinie zadowolonych Klientek

 • Jaki powinien być makijaż? Perfekcyjny a jaka jest Sylwia – MEGA PERFEKCYJNA!!! Bardzo dłuuuugo szukałam wizażystki, która zajmie się moim makijażem ślubnym i wreszcie znalazłam! Sylwia jest genialna i doskonale zna się na wizażu. Zadaje mnóstwo pytań żeby poznać klientkę – już przed spotkaniem poprosiła o zdjęcie sukni, fryzur, które mi się podobają, makijażu i moje w rozpuszczonych włosach co świadczy o tym, ze bardzo precyzyjne przygotowuje się do spotkania i co więcej ma profesjonalne podejście do pracy. Sylwia zadaje dużo pytań na początku – potem podczas pracy jest bardzo skoncentrowana i niewiele mówi co początkowo może zaskakiwać ale każda gaduła taka jak ja wykorzysta sytuacje, bo Sylwia niewiele mówi ale jest doskonałym słuchaczem byłam u wielu wizażystek ale tak czystych kosmetyków i takiego ładu i porządku jeszcze u nikogo nie widziałam – każde pudełeczko, każda buteleczka jest dokładnie wytarta i czyściutka. Żadna wizażystka nie zapytała o to jaka mam suknie ślubną przed zaproponowaniem makijażu i co gorsza żadna nie rozumiała moich oczekiwań tak jak Sylwia. Co więcej Sylwia nie narzuca swoich koncepcji – tylko proponuje ponieważ wyznaje zasadę, że dopiero kiedy kobieta w makijażu czuje się dobrze wygląda on najpiękniej – popieram i potwierdzam dokładność i precyzja przy makijażu to mistrzostwo świata – tak równych kresek nie ma nawet w reklamie !!! nawet nieład artystyczny mojej fryzury był „uporządkowanym nieładem”. Skorzystałam z usługi „opieki weselnej” – najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć, czułam się bardzo bezpiecznie i nie bałam się 400 pocałunków podczas życzeń ślubnych które przyjmowaliśmy z mężem co więcej ani przez chwile nie szukałam Sylwii i nie prosiłam o poprawę makijażu, Sylwia choć niezauważalna była zawsze „pod ręka” i pilnowała mojego make up po życzeniach poszłam do toalety a tam złapała mnie Sylwia ze swoim magicznym kuferkiem, fotograf poprosił nas do zrobienia zdjeć przed sala – Sylwia, koleżanka podeszła żeby zrobić sobie z Nami zdjęcia – Sylwia nie wiem jak ona to robi ale nie widać jej a jak potrzeba – JEST jakby spod ziemi rano przed poprawinami punktualnie pojawiła się Sylwia i pomimo mojego ogromnego zmęczenia na twarzy – zrobiła ze mnie bóstwo i wszyscy się dziwili że jestem nie do zdarcia bo tak pięknie i świeżo wyglądam chociaż spaliśmy 2 godzinki Sylwia pojechała tez ze mną na sesje plenerową do Paryża – to dopiero było wyzwanie – codziennie rano o 7 mej przychodziła do mnie i robiła mi piękny makijaż i fryzurkę żeby potem cały dzień jeździć z ekipą fotografa i kamerzysty po stolicy Francji i robić piękne fotki i znowu ani przez chwile nie zastanawiałam się w jakim stanie jest mój makijaż i fryzura, bo zanim zdążyłam pomyśleć o tym obok była Sylwia POLECAM POLECAM POLECAM !!! PERFEKCJA PROFESJONALIZM I NIEBYWAŁY TALENT!!!


  Iga
 • „Pani Sylwia to prawdziwa profesjonalistka. Sprawia, że klientka czuje się jak księżniczka. Doskonale dobiera makijaż do typu urody, ale jest też otwarta na życzenia klientki. Moje wspomnienia z dnia ślubu, jeśli chodzi o makijaż, są takie, że Pani Sylwia dołożyła wszelkich starań,  bym pięknie wyglądała i tak też było (a przynajmniej tak twierdzili  goście weselni). Jest ciepłą osobą, ma doskonały kontakt z klientką i sprawia, że klientka dobrze się przy niej czuje oraz wie, że naprawdę będzie piękniejsza. Pani Sylwia malowała mnie oraz moją mamę – każdą z  nas w innym stylu i każda z nas wyglądała świetnie. Dodam, że Pani Sylwia zjawiła się punktualnie, co w dniu ślubu jest szczególnie  istotne. To osoba, na której można polegać. Bez problemu można się z nią skontaktować, szybko odpowiada na smsy czy maile. Gorąco polecam!”


  Natalia
 • „Porównałabym przygotowania do ślubu z małą operacją wojskową. To niezwykłe przedsięwzięcie logistyczne, wyzwanie dla prawdziwego taktyka. Jednak każdy taki taktyk – w tym przypadku zwykle taktyczka:) – nie ma odpowiedniego doświadczenia i rozpoznania w terenie… I tu, podpierając się świeżo zdobytą wiedzą mogę tylko szepnąć, że potrzebujecie komandosa do zadań specjalnych. Takiego jak Sylwia! Mi dopisało szczęście, że trafiłam właśnie na nią. A jak wiadomo ze szczęściem różnie bywa… Dlatego jeśli chcecie mieć zaufaną pomocniczkę w gorączkowych przygotowaniach, zawsze na czas, solidną i fachową, której „praca” wytrzyma dzikie tany do samego świtu… A przy tym niezwykle sympatyczną, która stanie się jedyną przyjaciółką i podporą na kilka godzin przed mikro wybuchem Waszych serc… To jesteście na właściwej stronie!”


  Ola
 • pracę Pani Sylwii:) Przed ślubem byłam najpierw na próbnym makijażu w studiu E… i bardzo się zawiodłam, nie wiedziałam wcześniej, że mogę tak źle wyglądać, tym bardziej w „profesjonalnym makijażu”. Wszyscy znajomi, którzy mnie widzieli, stwierdzili, że lepiej wyglądam na co dzień… Czasu do ślubu zostało niewiele, ale na szczęście trafiłam w internecie na stronę www Pani Sylwii:) Po próbnym makijażu byłam pewna, że to jest to! Pani Sylwia wykonała makijaż ślubny dla mnie oraz mojej mamy, obie byłyśmy zachwycone efektem końcowym – z resztą nie tylko my…:) Potem przyszedł czas na sesję ślubną, więc znowu umówiłam się z Panią Sylwią, tym razem czas gonił, bo sesja zaczynała się o 9, a do zrobienia była fryzura i makijaż. Poszło naprawdę ekspresowo, a efekt (jak zwykle) był wspaniały:) Gorąco polecam!!!”


  Karolina
 • Sylwia to profesjonalistka w pełnej krasie. Wyczarowała naprawdę coś fantastycznego. Robiła mi zarówno makijaż jak i fryzurę a z efektów byłam bardzo zadowolona. Podobało się również gościom. Fajne jest to, że u Sylwii można zrobić makijaż i fryzurę co w dzisiejszych czasach stanowi o dużej konkurencyjności. A możliwość dojazdu do klientki jest dodatkowym atutem. Sylwia robiła makijaż także mojej mamie, która ma dość mocno widoczne naczynka i przebarwienia na skórze. I oczywiście zrobiła to rewelacyjnie, przebarwienia zniknęły i to wcale nie pod ogromną ilością podkładu. Kosmetyki dobrych, znanych marek , których używa Sylwia potrafią zdziałać cuda – oczywiście jeśli są w odpowiedni sposób i przez profesjonalistki używane. Polecam fachową rękę Sylwii wszystkim przyszłym Pannom Młodym:)


  Monika
 • sms: Pani Sylwio, jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie makijaże jakie Pani dla nas zrobiła, mistrzostwo:) Z pewnością będę Panią dalej polecać!


  Małgosia

Zapisz się do Newslettera