Makijaż przy sesjach fotograficznych | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Makijaż przy sesjach fotograficznych | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Makijaż przy sesjach fotograficznych

 

Makijaż przy sesjach kobiecych, ciążowych, rodzinnych 200zł

kępki rzęs w cenie makijażu

Makijaż wykonujemy w moim atelier bądź u Ciebie za dodatkową opłatą.

 

Uczesanie do sesji fotograficznej 200 zł

 

Stylizacja do sesji fotograficznej 200zł/godz.

Ubrania zestawiamy z dostępnych w Twojej szafie bądź wybieramy się na zakupy pod kątem sesji zdjęciowej. Jest możliwość kupienia rzeczy przeze mnie i dostarczenie na sesję – wycena indywidualna.

 

Pomoc stylistki przy sesji fotograficznej 200zł/godz.

Dbałość o makijaż, zmiany np. koloru ust, ułożenia fryzury oraz stylizacji ubioru. Kontrola układania się ubrań w różnych pozycjach. Pilnowanie by całość świetnie komponowała się na zdjęciach.

 

Skontaktuj się ze mną!

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

 

Opinie zadowolonych Klientek

  • Dzięki pani Sylwii uzyskaliśmy oczekiwany efekt przy sesji zdjęciowej. Pani Sylwia jak na wizażystkę i stylistkę przystało zajęła się moją fryzurą, makijażem oraz odpowiednim doborem garderoby dla całej mojej rodziny. Ponadto towarzyszyła nam w trakcie trwania sesji i dbała o każdy detal w naszym wyglądzie. Z czystym sumieniem POLECAM!


    Monika
  • Polecam wszystkim pomoc p. Sylwii przy rodzinnych sesjach, bo dobrze mieć przy sobie kogoś tak doświadczonego i zaangażowanego:)


    Marta

Zapisz się do Newslettera