makijaż i fryzura ślubna | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz makijaż i fryzura ślubna | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Makijaż i fryzura ślubna

Makijaż i fryzura ślubna potrafią spędzić sen z powiek przyszłej Pannie Młodej. To oczywiste – chcesz tego dnia zachwycać swoim wyglądem i czuć się komfortowo. To w końcu Twój wielki dzień. Dlatego makijaż i fryzurę ślubną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, aby w dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zaufaj mi – wtedy nie ma czasu na ustalanie szczegółów. Skorzystaj z usług profesjonalnej wizażystki i przejdźmy przez ten proces razem, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie sporo stresu.

Zapraszam Cię zatem do mojej pracowni, gdzie wspólnie ustalimy Twoje oczekiwania i skomponujemy makijaż i fryzurę, które będą spójne z Tobą i uzupełnią Twoją kreację.

Stworzymy look, dzięki któremu zachwycisz wszystkich swoim wyglądem – jak prawdziwa Panna Młoda.
Wykonanie makijażu trwa ok. 1 godzinę a fryzury ok. 1,5 godziny.

Chcesz mieć pewność, że usługa Ci się spodoba ?

Mam na to rozwiązanie.

Gwarancja satysfakcji lub brak opłaty za usługę:

-dotyczy tylko makijażu i fryzury próbnej wykonanej w pracowni,

-brak zadowolenia zgłaszamy tylko na miejscu w pracowni.

Po zgłoszeniu braku satysfakcji zmywamy makijaż i/lub rozczesujemy włosy a Ty za nic nie płacisz.

 

Ceny:

 • makijaż ślubny 300zł,
 • fryzura ślubna 300zł,
 • makijaż próbny ślubny 300zł,
 • fryzura próbna ślubna 300zł,
 • makijaż dla mamy, świadkowej i in. osób 250zł/os.,
 • fryzura dla mamy, świadkowej i in. osób 250zł/os.,
 • makijaż na poprawiny 300zł,
 • fryzura na poprawiny 300zł,
 • makijaż lub fryzura na poprawiny dla mamy, świadkowej i in. osób 250zł/os.
 • makijaż do poślubnej sesji zdjęciowej 300zł,
 • fryzura do poślubnej sesji zdjęciowej 300zł,
 • pobyt wizażystki na sesji (dbałość o idealną formę makijażu, fryzury i stylizacji) 200zł/godz.
 • ozdoby do włosów od 20zł.

Kępki rzęs gratis do każdego makijażu. Wypełniacze do koków gratis do każdej fryzury.

Powyższe ceny dotyczą usług wykonywanych w pracowni w Warzymicach k. Szczecina (10 km od centrum Szczecina, gwarantowany parking oraz miłe powitanie, pyszna kawa i herbata)

 

Pakiet VIP Bride

 • makijaż i fryzura próbna,
 • makijaż i fryzura ślubna,
 • makijaż i fryzura do poślubnej sesji zdjęciowej,

Koszt pakietu 1800zł (usługi wykonywane w studio)

Gratisy do pakietu:

 • pomadka do poprawek makijażu podczas wesela,
 • bibułki matujące do poprawek makijażu podczas wesela,
 • doradztwo pielęgnacyjne (podczas makijażu próbnego), dzięki któremu idealnie przygotujesz cerę do makijażu ślubnego.

 

 

 


Sylwia Dębiec-BabiczSylwia Dębiec-Babicz

Kontakt

Sylwia Dębiec-Babicz

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

 

Opinie zadowolonych Klientek

 • Sylwia to prawdziwa ekspertka, która sprawia, że czujesz się wyjątkowo! Spędziłyśmy razem pięć godzin, podczas których nie tylko zdobyłam nowe ubrania, ale także otworzyłam się na nowe możliwości. Atmosfera była swobodna i przyjemna, co znacznie ułatwiło proces wyboru.

  To już kolejny raz, kiedy korzystałam z usług Sylwii. Wcześniej zajmowała się moim makijażem i fryzurą, osiągając fantastyczne rezultaty. Sylwia wykazuje się niezwykłą pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na imponujące efekty!

  Zobacz pełną opinię na Google – kliknij tu


  Katarzyna P.
 • Jaki powinien być makijaż? Perfekcyjny a jaka jest Sylwia – MEGA PERFEKCYJNA!!! Bardzo dłuuuugo szukałam wizażystki, która zajmie się moim makijażem ślubnym i wreszcie znalazłam! Sylwia jest genialna i doskonale zna się na wizażu. Zadaje mnóstwo pytań żeby poznać klientkę – już przed spotkaniem poprosiła o zdjęcie sukni, fryzur, które mi się podobają, makijażu i moje w rozpuszczonych włosach co świadczy o tym, ze bardzo precyzyjne przygotowuje się do spotkania i co więcej ma profesjonalne podejście do pracy. Sylwia zadaje dużo pytań na początku – potem podczas pracy jest bardzo skoncentrowana i niewiele mówi co początkowo może zaskakiwać ale każda gaduła taka jak ja wykorzysta sytuacje, bo Sylwia niewiele mówi ale jest doskonałym słuchaczem byłam u wielu wizażystek ale tak czystych kosmetyków i takiego ładu i porządku jeszcze u nikogo nie widziałam – każde pudełeczko, każda buteleczka jest dokładnie wytarta i czyściutka. Żadna wizażystka nie zapytała o to jaka mam suknie ślubną przed zaproponowaniem makijażu i co gorsza żadna nie rozumiała moich oczekiwań tak jak Sylwia. Co więcej Sylwia nie narzuca swoich koncepcji – tylko proponuje ponieważ wyznaje zasadę, że dopiero kiedy kobieta w makijażu czuje się dobrze wygląda on najpiękniej – popieram i potwierdzam dokładność i precyzja przy makijażu to mistrzostwo świata – tak równych kresek nie ma nawet w reklamie !!! nawet nieład artystyczny mojej fryzury był „uporządkowanym nieładem”. Skorzystałam z usługi „opieki weselnej” – najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć, czułam się bardzo bezpiecznie i nie bałam się 400 pocałunków podczas życzeń ślubnych które przyjmowaliśmy z mężem co więcej ani przez chwile nie szukałam Sylwii i nie prosiłam o poprawę makijażu, Sylwia choć niezauważalna była zawsze „pod ręka” i pilnowała mojego make up po życzeniach poszłam do toalety a tam złapała mnie Sylwia ze swoim magicznym kuferkiem, fotograf poprosił nas do zrobienia zdjeć przed sala – Sylwia, koleżanka podeszła żeby zrobić sobie z Nami zdjęcia – Sylwia nie wiem jak ona to robi ale nie widać jej a jak potrzeba – JEST jakby spod ziemi rano przed poprawinami punktualnie pojawiła się Sylwia i pomimo mojego ogromnego zmęczenia na twarzy – zrobiła ze mnie bóstwo i wszyscy się dziwili że jestem nie do zdarcia bo tak pięknie i świeżo wyglądam chociaż spaliśmy 2 godzinki Sylwia pojechała tez ze mną na sesje plenerową do Paryża – to dopiero było wyzwanie – codziennie rano o 7 mej przychodziła do mnie i robiła mi piękny makijaż i fryzurkę żeby potem cały dzień jeździć z ekipą fotografa i kamerzysty po stolicy Francji i robić piękne fotki i znowu ani przez chwile nie zastanawiałam się w jakim stanie jest mój makijaż i fryzura, bo zanim zdążyłam pomyśleć o tym obok była Sylwia POLECAM POLECAM POLECAM !!! PERFEKCJA PROFESJONALIZM I NIEBYWAŁY TALENT!!!


  Iga
 • „Pani Sylwia to prawdziwa profesjonalistka. Sprawia, że klientka czuje się jak księżniczka. Doskonale dobiera makijaż do typu urody, ale jest też otwarta na życzenia klientki. Moje wspomnienia z dnia ślubu, jeśli chodzi o makijaż, są takie, że Pani Sylwia dołożyła wszelkich starań,  bym pięknie wyglądała i tak też było (a przynajmniej tak twierdzili  goście weselni). Jest ciepłą osobą, ma doskonały kontakt z klientką i sprawia, że klientka dobrze się przy niej czuje oraz wie, że naprawdę będzie piękniejsza. Pani Sylwia malowała mnie oraz moją mamę – każdą z  nas w innym stylu i każda z nas wyglądała świetnie. Dodam, że Pani Sylwia zjawiła się punktualnie, co w dniu ślubu jest szczególnie  istotne. To osoba, na której można polegać. Bez problemu można się z nią skontaktować, szybko odpowiada na smsy czy maile. Gorąco polecam!”


  Natalia
 • „Porównałabym przygotowania do ślubu z małą operacją wojskową. To niezwykłe przedsięwzięcie logistyczne, wyzwanie dla prawdziwego taktyka. Jednak każdy taki taktyk – w tym przypadku zwykle taktyczka:) – nie ma odpowiedniego doświadczenia i rozpoznania w terenie… I tu, podpierając się świeżo zdobytą wiedzą mogę tylko szepnąć, że potrzebujecie komandosa do zadań specjalnych. Takiego jak Sylwia! Mi dopisało szczęście, że trafiłam właśnie na nią. A jak wiadomo ze szczęściem różnie bywa… Dlatego jeśli chcecie mieć zaufaną pomocniczkę w gorączkowych przygotowaniach, zawsze na czas, solidną i fachową, której „praca” wytrzyma dzikie tany do samego świtu… A przy tym niezwykle sympatyczną, która stanie się jedyną przyjaciółką i podporą na kilka godzin przed mikro wybuchem Waszych serc… To jesteście na właściwej stronie!”


  Ola
 • Makijaż ślubny

  pracę Pani Sylwii:) Przed ślubem byłam najpierw na próbnym makijażu w studiu E… i bardzo się zawiodłam, nie wiedziałam wcześniej, że mogę tak źle wyglądać, tym bardziej w „profesjonalnym makijażu”. Wszyscy znajomi, którzy mnie widzieli, stwierdzili, że lepiej wyglądam na co dzień… Czasu do ślubu zostało niewiele, ale na szczęście trafiłam w internecie na stronę www Pani Sylwii:) Po próbnym makijażu byłam pewna, że to jest to! Pani Sylwia wykonała makijaż ślubny dla mnie oraz mojej mamy, obie byłyśmy zachwycone efektem końcowym – z resztą nie tylko my…:) Potem przyszedł czas na sesję ślubną, więc znowu umówiłam się z Panią Sylwią, tym razem czas gonił, bo sesja zaczynała się o 9, a do zrobienia była fryzura i makijaż. Poszło naprawdę ekspresowo, a efekt (jak zwykle) był wspaniały:) Gorąco polecam!!!”


  Karolina
 • Sylwia to profesjonalistka w pełnej krasie. Wyczarowała naprawdę coś fantastycznego. Robiła mi zarówno makijaż jak i fryzurę a z efektów byłam bardzo zadowolona. Podobało się również gościom. Fajne jest to, że u Sylwii można zrobić makijaż i fryzurę co w dzisiejszych czasach stanowi o dużej konkurencyjności. A możliwość dojazdu do klientki jest dodatkowym atutem. Sylwia robiła makijaż także mojej mamie, która ma dość mocno widoczne naczynka i przebarwienia na skórze. I oczywiście zrobiła to rewelacyjnie, przebarwienia zniknęły i to wcale nie pod ogromną ilością podkładu. Kosmetyki dobrych, znanych marek , których używa Sylwia potrafią zdziałać cuda – oczywiście jeśli są w odpowiedni sposób i przez profesjonalistki używane. Polecam fachową rękę Sylwii wszystkim przyszłym Pannom Młodym:)


  Monika
 • sms: Pani Sylwio, jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie makijaże jakie Pani dla nas zrobiła, mistrzostwo:) Z pewnością będę Panią dalej polecać!


  Małgosia

Zapisz się do Newslettera