Zakupy on-line | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Zakupy on-line | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

 

Kim jestem

Nazywam się Sylwia Dębiec-Babicz. Jestem specjalistką od kreowania stylu. Dbam o wizerunek kobiet kompleksowo. Doradzam w zakresie zarówno makijażu, jak i ubioru. Kształtowaniem stylu zajmuje się z sukcesem od 10 lat.  Dbam o to by moje klientki podczas spotkań czuły się swobodnie i wyniosły mnóstwo cennych wskazówek odnośnie swojego wyglądu. Pracuje z kobietami o każdym typie sylwetki oraz w różnym wieku. Uważam, że każda kobieta zasługuje na to by świetnie wyglądać i czuć się jak milion dolarów.

Oferuję Ci proces

„Więcej niż zakupy” zakupy ze stylistką on-line z kreowaniem stylu i konsultacjami.

To usługa, która z dużą dokładnością dopasowuje stój do indywidualnych potrzeb. Analizujemy styl życia, sylwetkę, osobowość, kolory. Pracujemy nad Twoim stylem, by wybrać ubrania, w których poczujesz się jeszcze piękniejszą sobą. Wyszukuje dla Ciebie rzeczy ze sklepów internetowych. Przesyłam Ci linki i gotowe zestawy, tak byś każdego dnia wiedziała co na siebie założyć. Codzienne ubieranie ułatwią Ci plansze, które ode mnie otrzymasz i przykleisz we wnętrzu swojej szafy.

Korzyści:

 • bez wychodzenia z domu,
 • pełna dyskrecja,
 • pracujemy nad Twoim stylem,
 • wspólnie szukamy krojów i stylów ubrań, które będą Ci najlepiej odpowiadać i podkreślać Twoją indywidualność,
 • komponuję dla Ciebie ubrania w oparciu o wiedzę o Twoich potrzebach i stylowych preferencjach,
 • nie tracisz czasu i energii na wyszukanie rzeczy w sklepach,
 • otrzymujesz bezpośrednie linki do wybranych dla Ciebie produktów w sklepach internetowych,
 • przesyłam Ci gotowe zestawy ubrań w pdf,
 • zakupy realizujemy w sklepach podążających za modą i tych o ponadczasowej klasyce – Zara, H&M, Reserved, Mango, Zalando, Massimo Dutti, Van Graaf itd.
 • dzięki gotowym zestawom ograniczasz ilość ubrań w szafie, oszczędzasz pieniądze i wreszcie masz się w co ubrać,
 • podczas konsultacji masz możliwość  zamiany rzeczy, które źle leżały albo nie czułaś się w nich komfortowo,
 • możesz swobodnie ze mną rozmawiać o swoich potrzebach i problemach związanych z ubraniami,
 • podczas spotkać on-line możesz zapytać mnie również o pielęgnację twarzy i makijaż bo specjalizuje się w kreowaniu stylu kompleksowo.

 

Dla kogo są zakupy ze stylistką on-line z kreowaniem stylu i konsultacjami?   

Dla kobiet w każdym wieku i rozmiarze, które:

 • korzystały z usług zakupów ze stylistką ale to nie w pełni spełniło ich oczekiwania,
 • potrzebują więcej uwagi,
 • chcą wreszcie poświęcić czas na wykreowanie swojego stylu,
 • są zabiegane i nie mają czasu myśleć o zakupach,
 • nie lubią chodzić po sklepach,
 • chcą wyglądać modnie,
 • mają trudności z doborem ubrań,
 • wiedzą jak chciałyby wyglądać ale nie wiedzą jak to zrobić,
 • chcą wyglądać profesjonalnie i stylowo w pracy oraz poza nią,
 • potrzebują wygodnych i pięknych ubrań podczas opieki nad dzieckiem,
 • chcą poczuć się atrakcyjne i być bardziej pewne siebie,
 • nie potrafią wybrać ubrań spośród milionów w sklepach,
 • pragną poczuć się i wyglądać młodziej, odświeżając swój wygląd,
 • chcą zobaczyć jak to jest mieć skomponowane ubrania przez stylistkę,
 • chcą mieć swój styl,
 • chcą bardziej świadomie wybierać ubrania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Oto jak przebiega proces

7 kroków procesu „Więcej niż zakupy” zakupy ze stylistką on-line z kreowaniem stylu i konsultacjami

 1. Poznajmy się – Będę Cię prosiła o wypełnienie ankiety oraz o przesłanie zdjęć. Podczas tego kroku będziesz mogła poświęcić sobie czas i uwagę na Twoje ubraniowe przemyślenia i spostrzeżenia, które narodzą się podczas wypełniania ankiety. Dzięki informacjom z ankiety i ze zdjęć zrobimy 1 krok ku poznawaniu Twoich potrzeb. Tą pracę wykonujesz sama i przesyłasz mi mailem.  (1 – 2h)
 2. Spotkanie online – rozmowa o stylu życia, o tym czym zajmujesz się na co dzień i jak spędzasz wolny czas. Pomiary sylwetki, ustalenie jej typu i jej mocnych stron.  (2h)
 3. Spotkanie online – rozmowa o kolorach i ich wpływie na Twój styl, wybór tych, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom. Następnie określenie elementów stroju, które preferujesz i czujesz się w nich najlepiej. W ostatnim etapie spotkania stworzenie mapy stylu, która będzie drogowskazem w procesie kształtowania wizerunku. Ustalenie listy zakupów w zależności od wybranej opcji elementów i zestawów (do 3h)
 4. Oczekiwanie do 7 dni na linki z konkretnymi rzeczami i zestawy ubrań w formie pdf. W tym czasie Ty masz wolne a ja pracuję nad wyszukaniem ubrań dla Ciebie w sklepach internetowych. Z wybranych ubrań tworzę stylowe zestawy. Przesyłam linki z ubraniami oraz zestawami z nich skomponowanymi na Twojego maila.
 5. Spotkanie online – omówienie rzeczy, które dla Ciebie wybrałam i skomponowałam. (połowę z zestawu możesz wymienić) (1h)
 6. Czas na złożenie zamówienia w sklepach internetowych, zajmie Ci to ok. 30min – 1 h.
 7. Spotkanie online – omówienie ubrań, które dotarły do Ciebie. Przymierzasz je i pokazujesz mi jak na Tobie leżą. Jeśli coś nie będzie Ci pasowało to oczywiście możemy tę rzecz zamienić na inną (połowę z zestawu możesz wymienić). (1h)

 

„Więcej niż zakupy” zakupy ze stylistką on-line z kreowaniem stylu i konsultacjami

to proces, w którym do wyboru są 3 opcje różniące się ilością ubrań i zestawów z nich stworzonych. Wybór opcji determinuje cenę.

1. opcja 12 elementów i 15 zestawów

1

Zdjęcie 1 z 3

Wybiorę dla Ciebie 12 elementów, wspólnie ustalonych podczas rozmowy, z których skomponuję 15 stylowych zestawów na 15 różnych dni. Zobacz jak może to wyglądać. Elementy na przykładzie są jedynie propozycją. Dla Ciebie przygotuję ubrania w ustalonej palecie barw, w fasonach, które do Ciebie pasują i które lubisz nosić. Wystarczy, że zamówisz ubrania i powiesisz na wieszakach. Każdego dnia będziesz mogła cieszyć się nową stylizacją, którą skomponujesz zerkając na wydrukowane plansze przyklejone we wnętrzu Twojej szafy.

Koszt: 1500 zł

 

2. opcja 20 elementów i 25 zestawów

 

Wybiorę dla Ciebie 20 elementów, wspólnie ustalonych podczas rozmowy, z których skomponuję 25 stylowych zestawów na 25 różnych dni. Zobacz jak może to wyglądać. Elementy na przykładzie są jedynie propozycją. Dla Ciebie przygotuję ubrania w ustalonej palecie barw, w fasonach, które do Ciebie pasują i które lubisz nosić. Wystarczy, że zamówisz ubrania i powiesisz na wieszakach. Każdego dnia będziesz mogła cieszyć się nową stylizacją, którą skomponujesz zerkając na wydrukowane plansze przyklejone we wnętrzu Twojej szafy.

Koszt: 1700 zł

 

3. opcja 30 elementów i 37 zestawów

Wybiorę dla Ciebie 30 elementów, wspólnie ustalonych podczas rozmowy, z których skomponuję 37 stylowych zestawów na 37 różnych dni. Zobacz jak może to wyglądać. Elementy na przykładzie są jedynie propozycją. Dla Ciebie przygotuję ubrania w ustalonej palecie barw, w fasonach, które do Ciebie pasują i które lubisz nosić. Wystarczy, że zamówisz ubrania i powiesisz na wieszakach. Każdego dnia będziesz mogła cieszyć się nową stylizacją, którą skomponujesz zerkając na wydrukowane plansze przyklejone we wnętrzu Twojej szafy.

Koszt: 2000 zł

Jeśli zastanawiasz się, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, nie potrafisz sama wybrać? Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

 

Ile czasu trwa cały proces?

⏲️Wspólny czas pracy 7 godzin

⏲️Twoja indywidualna praca 1.5 – 2 godzin

⏲️Cały proces trwa ok. 16 dni – max. 30 dni

 

Początkowy etap procesu trwa ok. 9 dni od momentu 1 konsultacji do 3 spotkania. Kolejna część uzależniona jest od czasu dostawy ubrań. Złożenie zamówienia, dostawa oraz 4 spotkanie powinno zamknąć się w 7 dniach. Jeśli nie będzie żadnych zmian to cały proces potrwa max. 16 dni. Gdy będą potrzebne zmiany ubrań proces wydłuży się o kolejne dni.

Do osób, które przeszły proces wysyłam specjalną ofertę dla stałych klientów na kolejne wspólne etapy współpracy „Więcej niż zakupy”.

Przy kolejnych spotkaniach realizujemy proces pomijając 2 pierwsze punkty oraz część 3 dlatego będziesz potrzebowała na proces zakupowy mniej czasu i usługa będzie trochę tańsza.

 

Co zyskujesz po zakończonym procesie „Więcej niż zakupy”:

 •  większą świadomość swojego stylu i tego co lubisz,

 •  ubrania, które będą Ci bliskie, pięknie łączące się ze sobą w szafie,

 •  plansze z zestawami do umieszczenia we wnętrzu szafy.

 

Jesteś zainteresowany?

tel +48 600 066 216

debiecbabicz@gmail.com

zapisz się do newslettera aby otrzymać dodatkowy rabat na usługę

 

„Więcej niż zakupy”

Zakupy ze stylistką on-line z kreowaniem stylu i konsultacjami

Pierwsza nasza współpraca trwa dłuższy czas. Opiera się o również o kreowanie stylu. Następne nasze spotkania za kilka miesięcy, gdy będziesz chciała bym przygotowała Ci ubrania na kolejny sezon będą trwać krócej i będą zdecydowanie szybsze.

Zapisz się do Newslettera