Vouchery | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Vouchery | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Voucher na spotkanie ze specjalistką od stylu Sylwią Dębiec-Babicz to wyjątkowy prezent dla Ciebie lub dla bliskiej osoby.

Sylwię wyróżnia to, że doradza kobietom w zakresie zarówno makijażu, jak i stroju oraz fryzury. Dba o wizerunek kobiet kompleksowo, co daje jej przewagę na rynku. Kształtowaniem stylu zajmuje się z sukcesem od 17 lat.

Voucher na usługi Sylwii sprawi radość każdej kobiecie bez względu na wiek czy typ figury.  Sylwia dba o to by jej klientki czuły się swobodnie w jej towarzystwie i wyniosły ze spotkania cenne wskazówki dotyczące swojego wyglądu.

Pomaga również mężczyznom, którzy chcą zrobić szybkie zakupy oraz zadbać o swoje stylizacje od podstaw oraz tych, którzy chcą je udoskonalić.

W okresie przedświątecznym w dniach 18.12 – 23.12 przy zakupie 2 dowolnych voucherów otrzymasz 20% rabatu.

Jeśli masz potrzebę nauczyć się jak wykonać sobie codzienny makijaż lub znasz osobę, która marzy o tym, może jest to Twoja mama, siostra lub żona? A może chcesz poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się jak konturować swoją twarz lub jak malować kreski na powiekach? Polecam Ci wybór vouchera:

Voucher – Indywidualna lekcja makijażu

koszt 450zł

Pakiet 3 lekcji 1200zł

(https://www.debiecbabicz.com.pl/makijaze/nauka-makijazu/)

 

Chcesz wyrzucić z szafy zbędne ubrania, w których nie chodzisz i niepotrzebnie zajmują Ci miejsce? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie wiesz co warto zostawiać a czego pobyć się? Masz ochotę by Twoja szafa była wreszcie pełna zestawów pasujących do siebie ubrań do pracy, na spotkania służbowe ale też na wieczorne wyjście z koleżanką czy na spacer z dzieckiem? Potrzebujesz wreszcie uporządkować swoją szafę lub wiesz, że potrzebuje tego Twoja mama, siostra lub żona to polecam wybór vouchera:

Voucher – Przegląd szafy

koszt 600zł

(https://www.debiecbabicz.com.pl/osobista-sty…/przeglad-szafy/)

 

A może potrzebujesz kupić ubrania, które będą pasowały do Twojego charakteru, do Twojej sylwetki i codziennych obowiązków? Marzysz by wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójną, stylową całość? A może znasz osobę, która tego pragnie? Polecam Ci wybór vouchera:

Voucher – Zakupy ze stylistką

koszt 1000zł

(https://www.debiecbabicz.com.pl/osobist…/zakupy-ze-stylistka/)

 

Chcesz dowiedzieć się jaki masz typ sylwetki i jakie fasony pasują do Twojej figury? Chcesz otrzymać opracowanie z opisem mocnych stron Twojej sylwetki oraz opisem i zdjęciami fasonów: bluzek, swetrów, marynarek, sukienek, spodni, spódnic idealnych dla Twojej sylwetki? A może znasz osobę, której sprawi to radość? Zamów voucher:

Voucher – Analiza sylwetki (indywidualne spotkanie) + dobór fasonów do sylwetki (opracowanie)

koszt 800zł

Jak zamówić voucher?

Skontaktuj się ze mną tel. +48600066216 lub napisz mail: debiecbabicz@gmail.com

 

Skontaktuj się ze mną!

tel.: +48 600 066 216

debiecbabicz@gmail.com

Zapisz się do Newslettera