Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Voucher na spotkanie ze specjalistką od stylu Sylwią Dębiec-Babicz to wyjątkowy prezent dla Ciebie lub dla bliskiej osoby.

Z okazji Dnia Matki mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, przy zakupie 2 dowolnie wybranych voucherów zyskujesz 20% rabatu. Oferta ważna do 26.05.2022 do godz. 20:00.

Sylwię wyróżnia to, że doradza kobietom w zakresie zarówno makijażu, jak i stroju oraz fryzury. Dba o wizerunek kobiet kompleksowo, co daje jej przewagę na rynku. Kształtowaniem stylu zajmuje się z sukcesem od 10 lat. Korzystając z lekcji makijażu możesz zapytać o swój typ sylwetki, czy np. doradzić się jak często należy robić przeglądy szafy.

Voucher na usługi Sylwii sprawi radość każdej kobiecie bez względu na wiek czy typ figury.  Sylwia dba o to by jej klientki czuły się swobodnie w jej towarzystwie i wyniosły ze spotkania cenne wskazówki dotyczące swojego wyglądu.

 

Jeśli masz potrzebę nauczyć się jak wykonać sobie codzienny makijaż lub znasz osobę, która marzy o tym, może jest to Twoja mama, siostra czy żona? Pragniecie dowiedzieć się jakich kosmetyków używać do pielęgnacji skóry oraz do makijażu? Chcesz wiedzieć jak je prawidłowo aplikować je na skórę?  Polecam Ci wybór vouchera:

Indywidualna lekcja makijażu

koszt 450zł

Pakiet 3 lekcji 1200zł

(https://www.debiecbabicz.com.pl/makijaze/nauka-makijazu/)

 

Chcesz wyrzucić z szafy zbędne ubrania, w których nie chodzisz i niepotrzebnie zajmują Ci miejsce? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie wiesz co warto zostawiać a czego pobyć się? Masz ochotę by Twoja szafa była wreszcie pełna zestawów pasujących do siebie ubrań do pracy, na spotkania służbowe ale też na wieczorne wyjście z koleżanką czy na spacer z dzieckiem? Potrzebujesz wreszcie uporządkować swoją szafę lub wiesz, że potrzebuje tego Twoja mama, siostra czy żona to polecam wybór vouchera:

Przegląd szafy

koszt 600zł

(https://www.debiecbabicz.com.pl/osobista-sty…/przeglad-szafy/)

 

A może potrzebujesz kupić ubrania, które będą pasowały do Twojego charakteru, do Twojej sylwetki i codziennych obowiązków? Marzysz by wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójną, stylową całość? A może znasz osobę, która tego pragnie? Polecam Ci wybór vouchera:

Zakupy ze stylistką

koszt 1000zł

(https://www.debiecbabicz.com.pl/osobist…/zakupy-ze-stylistka/)

 

Chcesz dowiedzieć się jaki masz typ sylwetki i jakie fasony pasują do Twojej figury? Chcesz otrzymać opracowanie z opisem mocnych stron Twojej sylwetki oraz opisem i zdjęciami fasonów: bluzek, swetrów, marynarek, sukienek, spodni, spódnic idealnych dla Twojej sylwetki? A może znasz osobę, której sprawi to radość? Zamów voucher:

NOWOŚĆ! Analiza sylwetki + dobór fasonów do sylwetki (opracowanie)

koszt 800zł

 

Jak zamówić voucher?

Zadzwoń tel. 600066216  lub napisz mail: debiecbabicz@gmail.com

 

Kontakt

Sylwia Dębiec-Babicz

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

POLITYKA RODO

Zapraszam do kontaktu

Szczecin, okolice i nie tylko

BLOG

www.debiecbabicz.pl

www.debiecbabicz.pl

Zapisz się do Newslettera