Zakupy z makijażystką | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Zakupy z makijażystką | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Zakupy z makijażystką

Nie wiesz, jakich kosmetyków do makijażu używać? Masz problem z dobraniem odpowiednich odcieni do Twojej cery? A może, wydałaś już zbyt dużo pieniędzy na produkty, które i tak wylądowały w koszu? Co powiesz na zakupy z makijażystką, podczas których kupisz tylko takie kosmetyki, które podkreślą Twoje naturalne piękno i będą dopasowane do Twojej cery? Z chęcią pójdę z Tobą do wybranej drogerii w Szczecinie i w ciągu 2 godzin zrobimy kompletne makijażowe zakupy. W trakcie spotkania ustalimy, co jest dobre dla Twojej skóry, jakich produktów powinnaś używać, a jakich niekoniecznie. Wspólnie stworzymy zestaw kosmetyków idealny dla Ciebie.

Koszt spotkania to 200 zł/h

Za tą cenę otrzymujesz nie tylko wsparcie doświadczonej makijażystki, ale też nauczysz się dobrze dobierać kosmetyki. Zakupy przestaną być dla Ciebie udręką i w końcu zaoszczędzisz swoje pieniądze, kupując produkty, które po jednym użyciu nie trafią do kosza.

Mówiąc wprost – na zakupach z makijażystką nauczysz się kupować dobre jakościowo produkty.

Skontaktuj się ze mną!

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

Zapisz się do Newslettera