Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Przegląd szafy

Spotykamy się u Ciebie, rozmawiamy o tym czym zajmujesz się na co dzień i jakie masz ubraniowe potrzeby. 

Następnie określam typ sylwetki i odpowiednie dla Ciebie kroje ubrań. Kolejno pokazujesz mi swoją szafę. Przeglądamy i analizujemy wszystkie ubrania.

Już po chwili zrozumiesz w czym rzecz i sama zaczniesz odkładać na bok nieodpowiednie dla Ciebie ubrania. Definitywnie pozbywamy się z szafy ubrań: za małych i za dużych, starych i brzydkich, niemodnych, zniszczonych oraz tych, których kolory nie dodają blasku Twojej twarzy. Następnie skupiamy się na Twoich celach, tym co chcesz osiągnąć dzięki ubraniu, czy ma to być to poprawa nastroju i dodanie sobie pewności siebie, czy może zmiana pracy a może chcesz awansować i nie wiesz jakie ubrania to ułatwią. 

Segregujemy ubrania i pozbywamy się tych, które niepotrzebnie zajmują miejsce w szafie, nie są spójnie z Twoimi celami. Na koniec wszystko podsumowujemy, układamy ubrania tak byś rano miała co na siebie włożyć oraz robimy listę zakupów. 

Cena przeglądu szafy w Szczecinie: 600zł  (do 4 godzin, każda następna godzina 150zł)

Inne miasta: wycena indywidualna

Czas trwania usługi jest indywidualny, zależny od ilości ubrań jakie posiadasz. Czasami wystarczą 3 godziny innym razem potrzeba 8 godzin a nawet kilku dni.

Przegląd szafy rekomenduję wykonać 2 razy w roku. Przed sezonem wiosenno-letnim oraz przed sezonem jesienno-zimowym.

 

Zestawy

Kolejnym krokiem jaki proponuję to usługa stworzona w oparciu o moje doświadczenie w pracy z kobietami i z troski o Wasze potrzeby a nazywa się ona ZESTAWY. Spotkanie polega na stworzeniu z ubrań, które już masz w szafie ciekawych zestawień. Ubrania, których dotąd nie nosiłaś bo nie wiedziałaś z czym je połączyć zyskają nowe życie i wreszcie zostaną wykorzystane. Pokazuję Ci najciekawsze połączenia a Ty robisz sobie zdjęcia, byś potem mogła wszystko odtworzyć.

Zestawy rekomenduję również stworzyć po wspólnych zakupach, które uzupełnią lub zbudują od podstaw Twoją szafę.

Czas trwania usługi ZESTAWY zależny jest od ilości ubrań w szafie. 

Cena 150zł/godzina

 

Mam dla Ciebie również propozycję wspólnych zakupów zobacz

 

Zapisz się do Newslettera