Przegląd szafy | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Przegląd szafy | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Przegląd szafy

Przegląd szafy

Brakuje Ci pomysłów na stylizacje? Codziennie stajesz przed swoją szafą i zastanawiasz się co na siebie włożyć. Chcesz dodać sobie klasy i nonszalancji? Zróbmy przegląd Twojej szafy, wyrzućmy z niej ubrania, na które ciężko Ci już nawet patrzeć. W końcu to Twoja szafa, powinny być w niej rzeczy, w których czujesz się dobrze i które nadają rytm Twojemu życiu. Na początku spotkania porozmawiamy o Twoim stylu życia i określimy Twoje ubraniowe potrzeby. Już po chwili poczujesz, o co w tym wszystkim chodzi. Posegregujemy ubrania i zrobimy porządek w szafie. Pozbędziemy się rzeczy, które totalnie do Ciebie nie pasują. Podczas przeglądu szafy podpowiem, w jakich ubraniach będziesz dobrze wyglądać, jakie kolory do Ciebie pasują. Aby dobrze wyglądać, musisz czuć się dobrze w swoich stylizacjach. Twój komfort jest tutaj najważniejszy.

Ceny:

– przegląd szafy – 800 zł / 4h

– każda kolejna godzina – 200 zł

Oferuję usługę przeglądu szafy również w innych miastach w Polsce – wtedy cenę ustalamy indywidualnie.

Pozbądź się zbędnych rzeczy i ciesz się swobodą w  szafie!

 

Nie masz pewności czy usługa jest Ci potrzebna? Mam na to rozwiązanie! Zapraszam na bezpłatną 30 – minutową konsultację, podczas której ustalimy jakie masz trudności z własną garderobą i jaka usługa rozwiąże Twoje bolączki.

 

Zestawy

Kolejnym krokiem jaki proponuję to usługa stworzona w oparciu o moje doświadczenie w pracy z kobietami i z troski o Wasze potrzeby a nazywa się ona ZESTAWY. Spotkanie polega na stworzeniu z ubrań, które już masz w szafie ciekawych zestawień. Ubrania, których dotąd nie nosiłaś bo nie wiedziałaś z czym je połączyć zyskają nowe życie i wreszcie zostaną wykorzystane. Pokazuję Ci najciekawsze połączenia a Ty zrobisz sobie zdjęcia, byś potem mogła wszystko odtworzyć.

Zestawy rekomenduję również stworzyć po wspólnych zakupach, które uzupełnią lub zbudują od podstaw Twoją szafę.

Czas trwania usługi ZESTAWY zależny jest od ilości ubrań w szafie. 

Cena 600zł do 3h. Każda kolejna godzina – 200zł.

Mam dla Ciebie również propozycję wspólnych zakupów zobacz


Skontaktuj się ze mną!

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

Zapisz się do Newslettera