Ślubne zakupy ze Stylistką | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Ślubne zakupy ze Stylistką | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Ślubne zakupy ze Stylistką

 

Jak to wygląda?

Umawiamy się na spotkanie, podczas którego rozmawiamy o Tobie, Twoich ślubnych marzeniach. Określam również twoją ślubną osobowość, typ figury oraz kolorystykę, która będzie dla ciebie najlepsza. Następnie przesyłam Ci różne typy sukienek i rozmawiamy o nich, wspólnie dochodzą do tego jedynego fasonu twojej sukni. Ustalamy plan naszego działania i umawiamy się na wspólne zakupy do kilku salonów sukien ślubnych.

Cena wstępnego spotkania: 200zł

 

Kolejnym krokiem są umówione wizyty w salonie bądź kilku salonach ślubnych. Przymierzasz suknie, które dla ciebie wybrałam na podstawie wcześniejszego spotkania. Rozmawiamy o nich, jeśli poczujesz że znalazłyśmy suknię twoich marzeń to świetnie jeśli nie to szukamy, aż do twojego pełnego zachwytu suknią. Spotkania możemy podzielić na kilka dni, wszystko zależy od twoich potrzeb. Jak znajdziemy twoją wymarzoną suknię to kolejnym krokiem będzie zestawienie wszystkich dodatków – welonu, toczka czy kwiatów we włosy, biżuterii, butów.

Cena ślubnych zakupów ze stylistką 1000zł/dzień (max. 5 godzin)

                                                                                                                                                    kolejne godziny 200zł/godzina

Masz pytania? Chcesz zarezerwować spotkanie? Skontaktuj się ze mną, tel. +48 600 066 216

Kontakt

Sylwia Dębiec-Babicz

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

POLITYKA RODO

Zapraszam do kontaktu

Szczecin, okolice i nie tylko

BLOG

www.debiecbabicz.pl

www.debiecbabicz.pl

Opinie zadowolonych Klientek

  • To miał być tylko ślub cywilny z poczęstunkiem dla przybyłych gości ale tak nie było… cieszę się, że było inaczej. Uważam, że duża w tym zasługa Pani Sylwii, która poprzez profesjonalne rady i własne zaangażowanie niezwykle dla mnie pomocne w stylizacji ubioru, fryzury oraz makijażu podarowała mi magiczny czas. Spowodowała, że czułam się wyjątkowo będąc kopciuszkiem z bajki, myślę że tego dnia oczarowałam swojego księcia najbardziej a Pani Sylwia niespodziewanie jak dobra wróżka była blisko i czuwała do końca by książę pozostał 🙂 Niekiedy przypadek pod postacią ludzi podaje pomocną dłoń.


    Małgorzata
  • „Aż nie wiem co napisać! Rewelacja totalna! Doskonały kontakt, pełen profesjonalizm. Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu jak i zaangażowania. Dziękuje!”


    Kasia

Zapisz się do Newslettera