Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Zakupy ze stylistką w Szczecinie

Spotykamy się w galerii handlowej. Rozmawiamy o Twoich codziennych obowiązkach, potrzebach i ubraniowych celach. Ustalamy typ figury jeśli oczywiście wcześniej nie był określony (podczas przeglądu szafy) oraz odpowiednie dla Ciebie fasony ubrań i styl. Ustalamy listę zakupów i podążamy w kierunku sklepów.

Skupiamy się na ubraniach codziennych. Daję Ci do przymierzenia ubrania, nastaw się na to, że będzie tego trochę. Ubrania komponujemy w gotowe zestawy. Dokupujemy również te elementy garderoby, których brakuje w Twojej szafie (braki ustalane są podczas przeglądu szafy). Do ubrań dopasowujemy dodatki: buty, torebki, biżuterię.

Cena: 1000zł w Szczecinie (maksymalnie 5 godzin). Jeśli jest potrzeba większej ilości czasu to umawiamy się na kolejny dzień zakupów.

Zakupy ze stylistką w Poznaniu, w Warszawie i innych miastach w całej Polsce: wycena indywidualna

Tworzenie ciekawej, przemyślanej szafy to proces. Na zakupy ze stylistką rekomenduję umawiać się minimum 2 razy w roku (przed sezonem wiosenno-letnim oraz przed sezonem jesienno-zimowym), by móc uzupełniać ją o ciekawe elementy garderoby, które sprawią, że szafa będzie zawsze nowoczesna, intrygująca i dopasowana do właścicielki.

 

Po wspólnych zakupach rekomenduję spotkanie, którą nazwałam ZESTAWY, które jest ważnym uzupełnieniem zakupów. Stworzyłam ją w oparciu o doświadczenie w pracy z kobietami i z troski o Wasze potrzeby.

Podczas spotkania pokażę Ci jak łączyć kupione ubrania ze sobą oraz jak możesz je łączyć z tymi ubraniami, które masz już w szafie. Robimy zdjęcia zestawów, byś mogła z łatwością wszystko odtworzyć.

Koszt spotkania ZESTAWY 200zł/godzina

Zakupy ze stylistką – Wielkie wyjście

Spotykamy się w galerii handlowej, rozmawiamy o Twoich ubraniowych potrzebach na wielkie wyjście. Podczas tych zakupów kompletujemy 1 zestaw na wielkie wyjście: ubranie oraz dodatki: buty, torebkę, biżuterię, bieliznę.

Cena: 600zł w Szczecinie

Inne miasta: wycena indywidualna

Czas: do 3 godz. Każda następna godzina 200zł.

 

Zakupy ze stylistką on-line

Umówimy się na rozmowę telefoniczną, podczas której ustalimy Twoje potrzeby i listę zakupów opartą o Twój budżet. Po 10 dniach otrzymasz listę zakupów z linkami do każdego produktu dostępnego w sklepie internetowym. Po zamówieniu i dotarciu ubrań do Ciebie umówimy się na spotkanie weryfikujące czy wszystkie ubrania są w odpowiednim rozmiarze i czy dobrze się w nich czujesz. Spotkanie jest w cenie zakupów. Trwa 1 godzinę.  Proponuję przedłużyć je o kolejne 1-2 godzin by stworzyć zestawy z ubrań i sfotografować je, co zdecydowanie ułatwi codzienne ubieranie się. Każda dodatkowa godzina 200zł.

Cena zakupów ze stylistką on-line: 1000zł (do 12 elementów),

1300zł ( 13-20 elementów),

1600zł (20-30 elementów).

 

Zapisz się do Newslettera