Zakupy ze stylistką | Sylwia Dębiec Babicz Makijaż, wizaż, stylizacja - Szczecin, Sylwia Dębiec Babicz Zakupy ze stylistką | Sylwia Dębiec Babicz wizaż, stylistka, kreowanie wizerunku, ubiór biznesowy, zakupy ze stylistką

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Zakupy ze stylistką w Szczecinie

Zapraszam Cię na wspólne zakupy w galerii handlowej, podczas których dowiesz się, jak kupować ubrania, aby tworzyć z nich zjawiskowe stylizacje. Podczas spotkania ustalimy Twoje modowe preferencje, znajdziemy ulubione fasony. Później wspólnie wybierzemy ubrania w sklepach i połączymy je w gotowe zestawy. Do tych stylizacji dobierzemy również buty, torebkę/torbę i biżuterię. Stworzymy Twój nowy, zachwycający styl. Skupimy się głównie na ubraniach codziennych, jeśli jednak potrzebujesz wsparcia zakupowego przed wielkim wyjściem – możesz na mnie liczyć.

 

Zakupy ze stylistką (budowa codziennej garderoby) – 1000 zł, czas do 5 godzin.

Spotkania trwają średnio  2-3 godziny z mężczyznami,  4-5 godzin z kobietami.

 

Zakupy przed wielkim wyjściem (wesele, eventy, wystąpienia) – 600zł, czas trwania do 3 godzin.

Każda kolejna godzina 200 zł.

 

Jesteś niezdecydowana?

Nie masz pewności czy usługa jest dla Ciebie? Obawiasz się, że w sklepach nie ma dla Ciebie ubrań?

Mam na to rozwiązanie.

Spotkajmy się na bezpłatnej 30 – minutowej konsultacji

podczas, której przy pysznej kawie porozmawiamy o Tobie, o obawach i potrzebach.

 

Zestawy 

Po wspólnych zakupach rekomenduję spotkanie, którą nazwałam ZESTAWY, które jest ważnym uzupełnieniem zakupów. Stworzyłam je w oparciu o doświadczenie w pracy z klientami i z troski o Twoje potrzeby. Podczas spotkania pokażę Ci jak łączyć kupione ubrania ze sobą oraz jak możesz je łączyć z tymi ubraniami, które masz już w szafie. Robimy zdjęcia zestawów, byś mogła/mógł z łatwością wszystko odtworzyć.

Koszt usługi – 600zł, czas do 3h. Każda kolejna godzina 200zł.

 

Zakupy ze stylistką on-line

Umówimy się na rozmowę telefoniczną, podczas której ustalimy Twoje potrzeby i listę zakupów opartą o Twój budżet. Po 10 dniach otrzymasz listę zakupów z linkami do każdego produktu dostępnego w sklepie internetowym. Po zamówieniu i dotarciu ubrań do Ciebie umówimy się na spotkanie weryfikujące czy wszystkie ubrania są w odpowiednim rozmiarze i czy dobrze się w nich czujesz. Spotkanie jest w cenie zakupów. Trwa 1 godzinę.  Proponuję przedłużyć je o kolejne 1-2 godzin by stworzyć zestawy z ubrań i sfotografować je, co zdecydowanie ułatwi codzienne ubieranie się. Każda dodatkowa godzina 200zł.

Koszt usługi – zakupy ze stylistką on-line:

800zł (do 12 elementów odzieży/dodatków),

1100zł ( 13-20 elementów),

1300zł (20-30 elementów).

 

Nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Chcesz zadać mi kilka pytań?

Skontaktuj się ze mną!

tel.: +48 600 066 216

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

 

Zapisz się do Newslettera