Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

 

Spraw prezent sobie lub bliskiej Ci osobie

 

Voucher na spotkanie ze stylistką i wizażystką to wyjątkowy prezent dla Ciebie lub dla bliskiej osoby. Sprawi radość każdej kobiecie bez względu na wiek czy typ figury bo każda z nas chce odrobiny luksusu, by jej wysłuchano i spełniono jej potrzeby.

Jeśli masz potrzebę nauczyć się jak wykonać sobie codzienny makijaż lub znasz osobę, która marzy o tym, może jest to Twoja mama, siostra czy żona? Pragniecie dowiedzieć się jakich kosmetyków używać do pielęgnacji skóry oraz do makijażu i w jaki sposób aplikować je na skórę?  Polecam Ci wybór vouchera:
Indywidualna lekcja makijażu

(http://www.debiecbabicz.com.pl/makijaze/nauka-makijazu/)

Chcesz wyrzucić z szafy zbędne ubrania, w których nie chodzisz a niepotrzebnie zajmują Ci miejsce? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie wiesz co warto zostawiać a czego pobyć się? Masz ochotę by Twoja szafa była wreszcie pełna zestawów pasujących do siebie ubrań do pracy, na spotkania służbowe ale też na wieczorne wyjście z koleżanką czy na spacer z dzieckiem? Potrzebujesz wreszcie uporządkować swoją szafę lub wiesz, że potrzebuje tego Twoja mama, siostra czy żona to polecam wybór vochera:
Przegląd szafy

(http://www.debiecbabicz.com.pl/osobista-sty…/przeglad-szafy/)

A może potrzebujesz kupić ubrania, które będą pasowały do Twojego charakteru, do Twojej sylwetki i codziennych obowiązków? Marzysz by wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójną, stylową całość? A może znasz osobę, która tego pragnie? Polecam Ci wybór vouchera:
Zakupy ze stylistką

(http://www.debiecbabicz.com.pl/osobist…/zakupy-ze-stylistka/)

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej

tel.: +48 600 066 216

  lub napisz wiadomość

e-mail: debiecbabicz@gmail.com

Zapraszam

Zapisz się do Newslettera